Pakume Teile suurepärast võimalust saada osa Victron Energy töökindlatest ja kvaliteetsetest toodetest tutvumishindadega, mis on tavapärastest soodsamad 20-30 %! Gel and AGM Batteries

Parim kvaliteet ja töökindlus!

VRLA AGM aku eeldatav eluiga on 7-10 aastat,

VRLA GEL akul 12 aastat

VRLA GEL 2 Volt cells akude eluiga arvestatakse 20 aastaga!

Sellest lähtuvalt anname Victron Enery hooldusvabadele AGM ja geelakudele 2aastase garantii.

Geel-, AGM ja VRLA akud ei vaja vee lisamist, on ohutumad ja neid saab kasutada erinevates asendites (hape ei voola välja), nende isetühjenemine toimub aeglasemalt ning laadimine ja tühjenemine toimub väiksemate kadudega. Geelakud on sobivamad süvatsükliga protsesside juures, AGM akud pigem käivitusakudena ja kohtades kus süvatsüklit vaja pole. Geel-, AGM ja VRLA akusid saab kasutada seadmete käitamiseks ka kohtades, kus eralduvad gaasid on väga ebasoovitavad (nt. UPS seadmed).

Victron Energy toodetele võib olla kindel iga ilmaga ja erinevas keskkonnas. Meie eesmärgiks on pakkuda kindlustunnet, mida on vaja teel olles autos, paadis või kasvõi motorolleril.

Akude tehnilise info leidmiseks kliki siia: GEL and AGM Batteries

Akude hinnakiri asub siin: AGM ja geelakude standardhinnakiri 06 08 2013 seisuga

Manuses leiate ainult väikese osa toodetest ja hindadest, mida pakume just Teile. Kui soovite osta üksikuid tooteid, otsite lahendust autosse või paati või soovite meie nimekirjas olevaid tooteid edasi müüa?

Näiteks metsatööveokile või metsatraktorile sobiva ja garanteeritult 2 aastat vastupidav akukomplekti (sisaldab kaks 220Ah akut, akulaadijat ja aku seisukorra näidikut) seadmete ühe komplekti hind 6 komplekti soetamisel ilma transpordi ja paigalduseta on 1 600€ + KM.

Vaata lisaks Victron Energy toodete kasutusvõimaluste kohta valdkonniti:Blue Power geeliaku

Victron Energy tootevaldkond autonduses EN

Victron Energy tooted merenduse valdkonnas-EN

Victron Energy tootevaldkond rannikumerele, tagavaratoiteks ja saartele EN

Victron Energy tootevaldkond päikesepatareidele EN

Võtke ühendust ja me leiame lahenduse.

Alfatronix konverterid teevad elu lihtsamaks kui Teil on vaja inverterid või toitelahendusi 12V ja 24V voolu korral. Vaata Alfatronix lahendusi siit.